Darmowa dostawa od 50,00 zł

torby typu shopper

( ilość produktów: 37 )

Torba shopper – najwygodniejsza torebka na świecie. Choć nazwa „shopper bag” wskazuje, że torby shopper powstały po to aby nosić w nich zakupy to z biegiem czasu model ten znalazł o wiele więcej zastosowań i stał się bardzo uniwersalny. Wszystko dlatego, że charakteryzuje się on dużym rozmiarem i pojemnością. Torba damska shopper pomieści w swoim wnętrzu absolutnie wszystko, często pełni ona rolę torby sportowej lub plażowej. Z powodzeniem zabierzesz ją do pracy, szkoły, nieformalne spotkanie gdy musisz zabrać ze sobą więcej rzeczy lub na wyjazd. Torba shopper cieszy się dużym powodzeniem wśród Pań w różnym wieku ze względu na swoją funkcjonalność i rozmiary. Młode dziewczyny wybierają je chętnie jako codzienny dodatek. W torebkach o tym fasonie bez problemu można nosić zeszyty lub książki o formacie A4, a przy tym prezentować się idealnie przez cały dzień.
Torba shopper idealna dla mam. Jak wiadomo w torbie każdej mamy musi znaleźć się dosłownie wszystko. Chusteczki, smoczki, pieluchy, zapasowe ubranka, jedzenie i milion innych rzeczy. Dobrze to znamy. Torba shopper to torba idealna dla kobiet aktywnych Możesz nosić w nich klucze, butelkę z wodą, potrzebne dokumenty, tablet, ulubioną książkę, a jeszcze zostanie dużo wolnego miejsca. Skąd to wiemy? Cały nasz team to kobiety więc wiemy najlepiej, że w dzisiejszych czasach wiele rzeczy załatwia się przy okazji — torba pomieści zarówno materiały, które zabierasz z pracy do domu, jak i kupioną po drodze kolację, zakupy czy strój na siłownie.
Torebka shopper jest doskonałą alternatywą dla plecaków lub torebek na ramię. Nie musisz już nosić kilku torebek żeby zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy – teraz wszystko możesz zmieścić w jednej.

pixelpixel