Darmowa dostawa od 50,00 zł

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to świetny pomysł na elegancki prezent dla każdego!

To także wygodna alternatywa, kiedy nie możesz zdecydować się, co wybrać jako upominek. 

Karta podarunkowa jest prosta w użyciu i gwarantuje bezpieczne i komfortowe zakupy. Można zapłacić nią za cały zakup lub tylko za jego część w dowolnym momencie. Z takim prezentem nigdy nie narazisz się na ryzyko nietrafionego podarunku.

         Regulamin Karty Podarunkowej

 1. Zapisy ogólne
  Niniejsze Zasady i warunki dotyczą kart podarunkowych kupionych w Sklepie militu.pl. Sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub unieważnienia niniejszych Zasad i warunków bez uprzedzenia. Kart upominkowych można używać na stronie militu.pl. Kartą upominkową można zapłacić za całe zamówienie lub jego część. Jeśli wartość karty upominkowej jest mniejsza niż wartość zakupu, możesz wybrać dodatkową metodę płatności, aby sfinalizować transakcję. Karty upominkowej można użyć tylko raz. Jeśli wartość zamówienia jest mniejsza niż wartość zakupu, niewykorzystane środki nie zostaną zwrócone.
 2. Okres ważności
  Karta upominkowa jest ważna przez 1 rok od daty zakupu. Po upłynięciu okresu ważności nie można zapłacić kartą za zakupy. Karty upominkowej można użyć tylko raz.
 3. Dostawa
  Kartę upominkową otrzymasz w ciągu 2-5 dni roboczych po złożeniu zamówienia na ternie Polski za pomocą przesyłki kurierskiej. Klient jest zobowiązany do podania prawidłowego adresu dostawy karty upominkowej. Jeśli nie uda się potwierdzić Twojego adresu, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania dostawy karty upominkowej.
  Karta może być też przesłana w formie cyfrowej na podany przez klienta adres email.
 4. Zwroty
  Jeśli zdecydujesz się zwrócić produkty kupione za pomocą karty upominkowej, otrzymasz e-kartę upominkową, oraz, o ile została użyta dodatkowa metoda płatności, zwrot środków zapłaconych za pomocą tej metody płatności. E-karta upominkowa zostanie wysłana pocztą e-mail po przetworzeniu zwrotu. Klient jest zobowiązany do podania prawidłowego adresu e-mail, na który zostanie wysłana e-karta upominkowa. Jeśli nie uda się potwierdzić Twojego adresu e-mail, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania dostawy e-karty upominkowej. Kart upominkowych nie można wymieniać na gotówkę.
 5. Gwarancja zwrotów
  Masz 14 dni (licząc od następnego dnia po dostarczeniu zamówienia) na anulowanie zamówienia niewykorzystanej karty upominkowej zakupionej online. Jeśli chcesz zwrócić kartę upominkową, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@militu.pl
 6. Ograniczenie odpowiedzialności
  Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kartę upominkową w wypadku jej zgubienia, kradzieży, lub zniszczenia. Karty upominkowe należy traktować tak jak gotówkę.

Polecane

pixelpixel