Darmowa dostawa od 50,00 zł

Torebki made with love - prosto z Polski

2017-11-16

Nasze produkty powstają w małej podwarszawskiej szwalni, gdzie szyte są ręcznie przez doświadczone krawcowe. Osobiście nadzorujemy cały proces powstawania każdej torebki od projektu, wybór materiał, kontrolę jakości aż do zamknięcia paczki która ma trafić w Twoje ręce. Chcemy zaproponować Ci piękne rzeczy tworzone w zgodzie z naturą i w poszanowaniu drugiego człowieka.

Naszą najważniejszą ideą jest tworzenie rzeczy, które swoją jakością i bezkompromisowym stylem pozwalają czuć się komfortowo, wygodnie i oryginalnie. Nasi Klienci tacy właśnie są, a my pomagamy im o tym pamiętać starając się wyjść na przeciw ich wymaganiom. Cenimy sobie opinie oraz wskazówki naszych Klientów. 

Produkcja naszych toreb jest ściśle podporządkowana dbałości o środowisko naturalne. Jesteśmy odpowiedzialni i produkujemy tylko tyle  ile naprawdę potrzeba. To oznacza przede wszystkim minimalizację odpadów tekstylnych. Akceptujemy wyłącznie rozwiązania przyjęte w nowoczesnym świecie, które gwarantują poszanowanie dla przyrody. 

Do produkcji naszych toreb wybieramy tkaniny tapicerskie oraz materiały wegańskie pozyskiwane bez szkody dla zwierząt i środowiska. Zależy nam aby torebka służyła Wam latami i była łatwa w czyszczeniu.

Tak więc nie wahaj się i zrób zakupy już teraz !

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017

Polecane

pixelpixel